Wypróbuj te najważniejsze wskazówki przed następnym zakupem wina

Wypróbuj Te Najważniejsze Wskazówki Przed Następnym Zakupem Wina

Czy czujesz się zastraszany, gdy musisz kupić wino? Czy możesz powiedzieć Merlot z Burgundii? Jeśli to wszystko cię zaskoczy, potrzebujesz trochę edukacji. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wspaniałych informacji, które pomogą Ci wybrać najlepsze wino.

Wino powinno być przechowywane w ciemnym, chłodnym miejscu. Jednym z najlepszych miejsc, aby pomóc wina pozostają świeże, jeśli nie masz piwnicy z winami jest w szafie w piwnicy. Przechowuj butelki na boku z dala od źródeł światła, aby zachować świeżość.

Jeśli masz ryby lub owoce morza na kolację, wypij Pinot Grigio. Dobre wino poprawi twoje doznania kulinarne. Jeśli serwujesz owoce morza, wybierz delikatne białe wino. Owoce morza i białe wino mogą być naprawdę mecz wykonane w niebie.

Kupując wino, nie popełnij błędu wierząc, że wino musi być drogie, aby być smaczne. Istnieje wiele win tam, że smakują świetnie i są w rozsądnej cenie. Jeśli nie jesteś pewien, że lubisz określoną odmianę wina, dobrym pomysłem jest wypróbowanie niedrogiej butelki.

Wino ma wiele korzystnych właściwości dla zdrowia. Goście mogą delektować się niewielkim kieliszkiem wina każdej nocy. Większość lekarzy zaleca, decydując się na czerwone wino, aby uzyskać jak najwięcej korzyści. Podczas wylania wina po kolacji, daj czas wina oddychać przed delektując się kieliszkiem wina.

Jeśli lubisz gotować, spróbuj użyć wina w menu kolacji. Wino może być stosowane w różnych formatach gotowania, w tym sosów i marynaty. Jeśli masz małe dzieci, nie musisz się martwić o gotowanie z winem, ponieważ większość alkoholu jest gotowane na zewnątrz podczas procesu gotowania.

Unikaj nadmiernego chłodzenia białych win. Wielu pijących wino będzie kupić butelkę ich ulubiony biały i wrócić do domu, aby pop to w lodówce. Podczas chłodzenia białych jest ważne, zbyt dużo zimna zmniejszy smaki w winie; Czasami najważniejsze. Docelowa temperatura wokół 60 stopni do 68 stopni, aby osiągnąć doskonały smak.

Podczas przechowywania win należy upewnić się, że osiągają one temperaturę 57 stopni. Jest to najlepsza temperatura, aby służyć wino, ale może chcesz schłodzić białe wina lub niech czerwone wina ogrzać trochę po prostu umieszczając butelkę na stole na pół godziny przed posiłkiem.

Nie bój się etykiet zawierających ostrzeżenia siarczyn. Wszystkie wina będą zawierać niektóre siarczyny, ale to amerykański wykonane wersje, które muszą wykazywać ostrzeżenie. Chociaż niektórzy ludzie są uczuleni na siarczyny, jeśli masz wino bez reakcji przed, nie jesteś jednym z tych nieszczęśliwych dusz.

Podczas gotowania z winem, niech Twój przepis pomoże Ci wybrać. Jeśli po prostu używasz wina do de-Glaze patelni, Splash prawie wszystko zrobi. Jednakże, jeśli wino jest głównym składnikiem, takich jak w Coq au VIN, może chcesz popisywać się trochę zrobić sprawiedliwości danie.

Jeśli skończysz z winem musującym, upewnij się, że nie przechowujesz go w lodówce dłużej niż 3 tygodnie. Po tym okresie straci swój smak i jakość, czyniąc go bezużytecznym jako wino gatunkowe. Dzięki temu goście mogą uniknąć serwowania gościom złego wina.

Jeśli jesteś na imprezie, gdzie każdy jest picie wina, może być trochę opiekania dzieje. W rezultacie, wszyscy będą szczęk kieliszki razem. Istnieje szczególny sposób trzymać szkła, aby zapobiec jego pękaniu. Okulary powinny być lekko kątowe, więc przeciwstawne dzwony Aline, a felgi nie powinny spełniać.

Wyrwać się z mitologii par. To nie jest tak, że czerwienie smakują dobrze tylko z mięsem i bielą tylko z rybami. Są wina po obu stronach, które dobrze łączą się z tymi potrawami. Otwórz swój umysł na eksperymentowanie z tymi odmianami. W przeciwnym razie możesz ograniczać swoją kreatywność z winem!

Podczas gotowania z winem należy pamiętać, że alkohol odparuje podczas procesu gotowania, pozostawiając prawdziwy smak samego wina. Z tego powodu, to jest mądry, aby wybrać wino, które lubisz smak. Jeśli gotujesz z winem, które smakuje źle dla Ciebie, nie chcesz smakować swój przepis z nim, prawda?

Poznaj urzędników winiarskich i stewardów w swoich ulubionych sklepach lub restauracjach. Poznanie ich może prowadzić do oszczędności i zaawansowanej znajomości nowych produktów.

Niech jakieś świeżo Uncorked wino oddychać na trochę. Dając czas wina do rozliczenia pomaga wydobyć bogate smaki napoju. Użyj dekantera do tego. Wlać wino do jednego, a następnie pozwolić mu siedzieć na około ćwierć godziny. Po wykonaniu tej czynności znajdziesz wino o wiele bardziej smaczne.

Szukasz kieliszków do wina? Najlepszy rodzaj szkła jest taki, który jest 20 uncji lub więcej, ma długą łodygę i krzywą wewnętrzną na górze, i jest nie więcej niż 15 dolarów. Statystyki te zostały dokładnie zbadane jako najlepsze dla kieliszka do wina. Nigdy nie należy wydawać dużo pieniędzy na szklankę, ponieważ szkło jest łatwo łammiłowe.

Dobra wskazówka, jeśli jesteś oferując wino w restauracji jest, aby upewnić się wlać odpowiednią ilość wina do szklanki. Powinno to iść bez powiedzenia, ale odpowiednią ilość wina do wlać do szklanki powinna być niewielka ilość, tak, że wino ma pokój do oddychania.

Ponieważ teraz zdobyliście doskonałą wiedzę na temat wina, powinniście czuć się bardziej pewni angażowania się w kontakty z innymi na ten temat. Następnym razem, gdy pójdziesz na zakupy, zabierz ten artykuł razem ze sobą. To może dać coś do odniesienia, patrząc na tony butelek wina. Uzbrojony w te informacje, będziesz w stanie dokonać wielkiego wyboru.

About Wypróbuj te najważniejsze wskazówki przed następnym zakupem wina

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly