OGŁOSZENIA KLASZTORNE, 19 – 26 III 2023

  1. Dzisiaj czwarta Niedziela Wielkiego Postu – Niedziela Radości (Lætare).
  2. W Wielkim Poście zachęcamy do udziału w nabożeństwach pokutnych, za które można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. W piątki o godz. 18:00 zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej, a w niedziele o godz. 15:00 na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
  3. Zachęcamy do udziału w siedmiodniowym Jerychu Maryjnym przed Uroczystością Zwiastowania Pańskiego (25 marca). Modlitwa Jerycha Maryjnego trwa od 18 marca. Więcej informacji oraz zapisy na stronie internetowej, jak również w zakrystii.
  4. Przypominamy, że okres spowiedzi wielkanocnej trwa do niedzieli Trójcy Przenajświętszej. Okazja do spowiedzi w naszym kościele jest według stałego porządku. Prosimy, by nie odkładać spowiedzi wielkanocnej na ostatni moment.
  5. Od poniedziałku do soboty, w godzinach od 16:00 od 17:00, w naszym kościele jest Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Zachęcamy do korzystania z tego czasu łaski. Zachęcamy także, by czwartkowe adoracje ofiarować w intencji nowych powołań do małżeństwa, kapłaństwa, życia zakonnego i posługi misyjnej.
  6. W poniedziałek Uroczystość św. Józefa, oblubieńca NMP, patrona Kościoła Powszechnego. W tym dniu, w naszym kościele, Msze święte będą sprawowane jak w dzień powszedni (o godz. 6:30 i 18:30).
  7. W sobotę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to uroczystość patronalna dla naszej świątyni, dlatego w tym dniu, za jej nawiedzenie, można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Tego dnia, po Mszy świętej wieczornej, zapraszamy na koncert Magdy Anioł – Lament duszy nad cierpiącym Jezusem.

Za wspólną modlitwę, wszelkie ofiary i życzliwość składamy serdeczne podziękowania.
A wszystkim przyjaciołom, gościom oraz sympatykom naszego kościoła i klasztoru
życzymy otwartości na dar Bożego błogosławieństwa +